Top 10 ludzkich produktów dla psów

Advertisements

Psy i ludzie metabolizują żywność zupełnie inaczej. To dlatego niektóre produkty są złe dla psów. Dowiedz się o dobrym ludzkim jedzeniu które możesz podawać psu właśnie tutaj!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie ludzkie jedzenie może jeść pies? Z pewnością to pytanie przychodziło Ci na myśl, gdy próbowałeś zadecydować o odpowiednim i zdrowym jadłospisie dla swojego pupila. Jeśli o tym nie wiedziałeś, istnieje ludzka żywność odpowiednia dla psów! Chociaż niektóre produkty są szkodliwe, są również inne, które pasują do diety Twojego zwierzaka. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, które są w top 6 najlepszych produktów dla psów, przeczytaj poniższy przewodnik dla psich rodziców.

Top 10 produktów dla ludzi, które są odpowiednie dla psówNa poniższej liście znajdziesz 10 doskonałych produktów dla psów. Wszystkie z nich dostarczają wszelkiego rodzaju składników odżywczych i minerałów. Nie wahaj się karmić swojego psa żadnym z nich.

Marchewki

Zarówno surowe, jak i gotowane marchewki są całkowicie bezpieczne dla twojego psa. Są one niskokaloryczne i są dobrym źródłem witamin, minerałów i błonnika. To czyni je bardzo zdrową przekąską.

Advertisements
Prev