7 druhů psů, o které je jednoduché pečovat

Advertisements

Pokud chcete psího společníka, ale nechcete vynakládat příliš mnoho úsilí, poohlédněte se po štěněti, které potřebuje méně pohybu, úprav, výcviku nebo s pravděpodobností minimální potřeby zdravotní péče. Čistokrevní psi mají často předvídatelné rysy. Můžete chovat psa tak, aby měl určité fyzické vlastnosti, konzistenci chování a potřeby pohybu a výcviku; ačkoli někteří psi jdou proti proudu a nemusí naplnit očekávání plemene. Psi s nižší potřebou udržování se dají najít ve všech velikostech – velcí i malí – abyste našli vhodnou kombinaci, vezměte v úvahu také individuální potřeby psa a velikost a klima prostředí, kde bude váš pes žít.

Těchto 7 plemen psů jednoduchých na údržbu má vlastnosti, které z nich dělají ideální spolubydlící pro jejich zaneprázdněné majitele.

Jezevčík

Jezevčík je milé a láskyplné psí plemeno, které je skvělým společníkem na gauč. Tento pes má dvě varianty: miniaturní a střední velikost. Dlouhosrstá varianta vyžaduje trochu více péče než krátkosrstá nebo hrubosrstá varianta. Všichni mohou být skvělými společníky. Jezevčíci mají tvrdohlavou povahu a budou potřebovat základní výcvik, aby získali základní návyky. Toto plemeno obvykle vyžaduje méně pohybu. S jejich krátkými nožičkami a dlouhými těly může nadměrné běhání a skákání zhoršit nebo způsobit problémy s páteří.

Advertisements
Prev