6 psích plemen s nízkou línavostí

Advertisements

Psi s nízkou línavostí jsou ideální pro rádoby majitele psů, kteří trpí alergiemi nebo se chtějí vyhnout gauči pokrytému psí srstí! Přečtěte si, jak najít ideální štěně.

Pokud jste někdy trpěli alergiemi na domácí zvířata, pak je pes s nízkou línavostí pravděpodobně na vrcholu Vašeho seznamu vysněných plemen.

Většina alergiků není ve skutečnosti alergická na psí srst jako takovou, ale na něco, čemu se říká srst. Srst jsou mikroskopické částečky kůže, které mohou dráždit oči a nos. Produkují je všichni psi, ale psi s nízkou línavostí jich produkují mnohem méně.

Podívejme se na některé z nejlepších chlupáčů s nízkou línavostí.

Pokud tedy hledáte plemeno psa s nízkou línavostí, protože jste alergičtí nebo se vám nelíbí, že máte psí chlupy po celé pohovce, ale přesto máte psy rádi, zde je seznam, který můžete prozkoumat, a kdo ví, možná najdete Vašeho budoucího nejlepšího přítele.


Bišonek

Bišonek je přátelský a laskavý pejsek, který bude skvělým přírůstkem do rodiny. Tato roztomilá štěňata s typicky bílou srstí a černým čumáčkem jsou považována za relativně hypoalergenní. Díky jednovrstvé srsti línají minimálně, ale majitelé berte na vědomí, že bišonci potřebují pravidelnou péči, aby se zabránilo jejich zplstnatění.

Advertisements
Prev